Recenzie študentov

Dusan Cernansky

Rýchlokurz - pracovný pohovor

Domyselne, aj ucelove. Odpurucim

Simon Hýrošš

Rozhovor sa!

Kurz sa mi páčil, pomohol mi oprášiť si angličtinu zo strednej školy. Ďakujem

Rado

Maturita TEST B2

najlepší maturitný kurz, a ten čo strihá videá je profík

Heňa

Maturita TEST B1

Bola som spokojná s vysvetlením každej jednej drobnosti, hltala som každé slovo lektora a konečne mám pocit že som sa po 4 rokoch niečo ďalšie naučila.

Jessica

Maturita TEST B2

Vadilo mi len to, že je kurz online :D toto potrebujem naživo!

Janka

Maturita TEST B2

Bola som spokojná so všetkým, dobré vysvetľovanie.

Zuzka

Maturita TEST B2

Som s kurzom veľmi spokojná pretože riešenia najmä v gramatickej časti boli vysvetlené na 200% a ja som konečne pochopila súvislosti a dnes na teste som tie chýbajúce slová chrlila takmer bez váhania (nie všetky síce správne ale mne sa tam naozaj hodili!) čo je zlepšenie o 100% keďže predtým som nevedela doplniť ani 2 a správne už vôbec. Doporučujem hlavne slabším žiakom.

Tomáš

Maturita TEST B1

Vysvetlí sa tam priebeh maturity a cvičenia v maturite a človek sa nemusí na testoch tak veľa stresovať.

Radka

Maturita TEST B2

Zlepšila som sa o 110%.

Anka

Maturita TEST B2

Veľmi dobre sa mi s kurzom pracovalo, pocítila som zmeny už po pár prezentáciách a nič v ňom nechýbalo. Všetky testové cvičenia som si dostatočne precvičila, veľmi odporúčam najmä ak vaša učiteľka poriadne nevie, čo robí.

Daniel

Príprava na pracovný pohovor

Uchádzal som sa o pozíciu v ZKW Krušovce (medzinárodná firma vyrábajúca svetlomety do áut popredných značiek), kde bola časť job interview v angličtine. Počas kurzu som sa dostatočne pripravil na typické pohovorové otázky a moja konverzačná angličtina sa výrazne zlepšila. Pracovný pohovor som zvládol a pozíciu som získal.

Robert

Rozhovor sa!

Vzhľadom na náhlu zmenu pracovného miesta som sa potreboval dostať veľmi rýchlo na adekvátnu úroveň anglického jazyka. Mal som už nejaké základy, ale dlhšie obdobie som angličtinu aktívne nevyužíval. Doslova som potreboval oprášiť všetko čo som sa kedysi naučil a začať to aktívne využívať. Pri konverzácií som pociťoval určitý pocit neistoty. Kurz mi veľmi pomohol a v priebehu krátkeho času som spravil požadovaný pokrok.

Viki

Maturita TEST B1

Najlepšia investícia, aj ak máte naprd učiteľov pripadne sa Vám stále mení vyučujúci a vy máte pocit, že ste v tom stratení. Ja som pocítila prvé problémy s angličtinou tak dva roky dozadu a bola som na tom veľmi zle a deprimovaná, ale tento kurz mi zachránil maturitu aj život :D a chuť sa angličtine ďalej venovať. Naozaj Ďakujem!